Kde k sakru je?!

23. července 2018 v 12:40 | Irei |  Crazy house
David
Irei nám k obědu udělala polívku z pytlíku, jenom našim lidožroutům tam něco přisypala. Omluvila se, že prý chtěla udělat něco lepšího, ale musí zařídit pár věcí. Sama si polívku nedala. Z lednice si vzala ovocnou kapsičku a zase si zalezla do pokoje. Snažil jsem se jí donutit si vzít teplé jídlo, ale tvrdila, že ve vedru se jí z teplého jídla dělá blbě. Jenže háček je v tom, že v domě je příjemně. Každopádně jsem to musel nechat plavat.

Kristián se ještě nevrátil. Sice je brzo na to, to říkat, ale asi se nevrátí. Nevím, jestli je to dobře, nebo špatně. Ale vypadá to, že Toki si jeho návrat přeje. Neustále koukal ke vchodovým dveřím. A vždy, když odvrátil zrak, vypadá smutně. Taky ho přešla nálada na hraní a polívku jedl asi hodinu. Sám jsem měl depresi, takže...Nevím co mám psát.
Snažím se nějak zabavit, páč se Toki ztratil. Takže Irei, která už tak měla dost práce, začala vyšilovat. Včera před spaním nám všem řekla, že přes den běhat venku je riskantní, kvůli lidem. V noci se dá skrýt velmi dobře, protože je tma.
Okmažitě popadla pistoli a svou masku. Nevím kde tu pistoli sehnala a hádám, že nemá ani povolení. Masku má prý proto, aby jí nikdo nepoznal, jinak by mohla mít problém. S ní šli naši lovci.
Mě pověřila hlídat Nikolase, který chtěl jít také. Jo, byla sranda se ho pokusit zadržet. Pokousal mě. Každopádně se mi podařilo ho přivázat k židli. Musel jsem mu taky zacpat pusu kapasníkem a zavázat šátkem, protože díky hadímu krku by se mu podařilo ten provaz rozkousat. Chjo! Připadám si jak zločinec.
Irei, jestli tohle čteš...dlužíš mi dvě pizzy, dvě KFC a kebab! A je mi jedno, že máš radši mekáč! Kdybys chudáka Nika teď viděla!
Usnul. Právě usnul. Mohl bych ho rozvázat a dát do postele.

Dobřeeee... Irei mě zabije! Ten démon je zatraceně chytrej! Utekl mi! Boha marja!

Ha! Nevím jak se mi to podařilo, ale chytil jsem ho! Budu žít. Musel jsem ho uspat. Neřeknu jak. Pak bych za to zaplatil. Mno...Ale co teď?

Nikolas
Probudil jsem se na gauči a ten chlap na mě mířil prsty. Věděl jsem, co to znamená. Ale já chci hledat Tokiho!
David mi řekl, že kdyby mě našli nějací lidé, mohli by mě odvést na policii a snažit se najít mé rodiče. Jenže máma je už několik desítek, ne-li stovek, let po smrti (přestal jsem to počítat) a táta je vládcem pekla. To by mohl být problém. Pak by taky mohli zavolat exorcitu.
Víte, já exorcisty nesnáším! Myslí si, že když je jeden démon zlej, tak jsou i ostatní zlí! Ale někteří z nás za to nemůžou! Kdybych si mohl vybrat, tak bych chtěl bý takovým démonem, který nemusí jíst lidi. Navíc jsme od narození majetničtí.
Takže mi nezbívá nic jiného, než tu sedět a čekat.
Dělá si srandu?! Ten chlap chce, abych si kreslil?! V téhle situaci?! Jak může být klidný?!

David
Bál jsem se, že zas zdrhne, tak jsem mu dal pastelky a teď si kreslí.
A už mi neříkej 'ten chlap'.

Nikolas
Fajn! Ta ženská je hrozná!

David
To jako fakt?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black Blood Black Blood | Web | 24. července 2018 v 10:10 | Reagovat

Mně třeba kreslení baví

2 Irei Irei | Web | 24. července 2018 v 10:26 | Reagovat

[1]: To i mě...jenže Nika ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama